nedeľa 11. marca 2018

Weekly (06. 03 - 11. 03.)

Ledva sa dokážem hýbať z poslednej hodiny jógy, ale predsa som sa rozhodla napísať ďalšie weekly. Pretože... prečo nie?

Možno to bude znieť zvláštne, ale mám pocit, že tento týždeň sa z môjho pohľadu niesol v znamení nekonečna. Prečo? Dni sa neskutočne ťahali. Možno Ti to príde vtipné... Veď dni sa väčšinou ťahajú, hlavne vyučovacie hodiny alebo pracovné hodiny. Je to úplne normálne a nikto to nerozoberá. Ale možno by mal. A možno zase nie...

Aby som bola k Tebe úprimná, vôbec si nepamätám, čo som robila jednotlivé dni tohto týždňa. I napriek tomu, že som vstávala skoro, spravila všetky povinnosti a mala čas i na osobné veci, akosi nedokážem dať dokopy obraz. Možno to je tým, že bol tento týždeň príliš monotónny? Možno je to tým, že sa so mnou moja myseľ jeden deň (neviem, ktorý) pohrávala ako to robila kedysi? Netuším. A ani neviem, prečo o tom píšem, ale, aby som citovala samú seba: Prečo nie?

I napriek tomu, že som si každý deň tohto týždňa užila, mám pocit, že niečo je zle. Nie je to zlý pocit. Možnože i Ty máš niekedy ten pocit: niečo, možno tvoj inštinkt alebo svedomie, Ti vraví, že nastala chyba. A Ty nevieš aká. Error. A možno, možno sa z toho posunieš ďalej, zabudneš, nespomenieš si. A možno nie. Možno na to myslíš, ale nevieš, čo to znamená. Podvedome. Nikdy nie nahlas. V kútiku tvojej mysle.

Čo je zle?
Čo sa pokazilo?
Kde nastala chyba?

V tvojom živote?
V situácii, ktorá nastala?
V slove, ktoré si vyslovil/a?

Ako bolo napísané na jednom tričku, ktoré som nedávno videla v nepamätám si akom obchode:

"Pravda je ako poézia a veľa ľudí nemá rado poéziu."
(to, aký má tento citát súvis s témou, načatou hore, nech si každý vyvodí sám)

Ale aby tento článok netvorilo nekonečno básnických otázok, prechádzam na ďalšiu tému. A tou je hudba. Konkrétne pieseň, ktorá ma tieto dni zaujala. A s tou uzatváram tohto-týždňové Weekly a želám Vám všetkým krásny štart do nového týždňa. Ako by povedal 10-ty Doktor (z Pána času): ALLONS-Y!


Loving,
Anhale

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára